Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Aktualności 2022/2023

Rekrutacja uzupełniająca

 Do dnia 28.07.2023r. trwa rekrutacja uzupełniająca.

We wszystkich klasach mamy jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy.

podanie - wersja pdf                            podanie - wersja Word

Wyniki Matury 2023

7 lipca Absolwenci naszego liceum otrzymali wyczekiwaną informację o wynikach egzaminu maturalnego, który odbył się w maju.

Do egzaminu maturalnego przystąpiło w tym roku 100% absolwentów. Stanowił on wielką niewiadomą i wyzwanie, gdyż po raz pierwszy odbywał się w nowej formule dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Z dumą podkreślamy, że średnia zdawalność naszych uczniów oraz średnie wyniki z wielu przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonym są wyższe niż w liceach w Wielkopolsce i kraju.

Szczegółowe zestawienia można znaleźć na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Maturzystom gratulujemy i życzymy realizacji wszelkich życiowych planów!

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

"Rok szkolny 2022/23 uważam za zakończony!" - tymi słowami pan Dyrektor Michał Błoch dokonał oficjalnego zamknięcia kolejnego w przeszło stuletniej historii naszego liceum roku edukacji.
Najpierw jednak wręczył osobiście świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody za wzorową frekwencję oraz najwyższą średnią ocen, którą indywidualnie może poszczycić się Natalia Cłapka z klasy 3c, a zbiorowo klasa 1a.
Pan Dyrektor podziękował całej społeczności szkolnej - zarówno uczniom, jak i nauczycielom i rodzicom, za całoroczny trud pracy. Przyniósł on wszak wymierne efekty w postaci licznych przedsięwzięć i osiągnięć. Życzył także udanego wakacyjnego wypoczynku. Do podziękowań i życzeń dołączył pan Tomasz Maciejewski - przewodniczący Rady Rodziców oraz Oliwier Cwojdziński - przewodniczący Rady Uczniowskiej.
Pięknym wykonaniem utworu z repertuaru E. Górniak zakończyła uroczystość Julia Bednarek.

 

Weronika Mazurkiewicz

Weronika Mazurkiewicz z klasy 2a finalistką XX Maratonu Matematycznego zorganizowanego przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego i Fundację Matematyków Wrocławskich.
17 maja 2023 r. odbyły się eliminacje szkolne, w których wzięło udział łącznie 672 licealistów, w tym dziewięciu z naszej szkoły. Wyłoniono 81. finalistów, wśród których była Weronika. 27 maja w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał konkursu. Finaliści rozwiązywali różne testy w wyodrębnionych rundach. W tym roku potrzebnych było 10 rund, każda po 45 minut, aby wyłonić zwycięzcę. Weronika dzielnie walczyła, pokonując zmęczenie, przez 4 rundy. Dziękujemy jej za podjęty trud i gratulujemy wyniku. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Małgorzata Konarska.
Zapraszamy na XXI Maraton Matematyczny w przyszłym roku. Przygotowania można rozpocząć już od dzisiaj.

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums