29. kwietnia w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie odbyły się Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej 3x3.
Nasi koszykarze w składzie:
- Filip Połomski
- Filip Lipiński
- Oliwier Mądry
- Gabriel Podyma
- Marcel Galon
wywalczyli II miejsce i tym samym awansowali do zawodów Rejonowych, które odbędą się w Kaliszu.
Ogromne brawa dla chłopaków i trenera p. Bartłomieja Stasiaka.
Życzymy dalszych sukcesów!

