10 marca miał miejsce kolejny Turniej Kwalifikacyjny, tym razem w Jarocinie. Dziewczęta z naszej drużyny zajęły I miejsce, zdobywając złoty medal. Gratulujemy całej ekipie aerobikowej i życzymy dalszych sukcesów!
Jednocześnie szczerze gratulujemy Zespołowi Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie, którego zespół zdobył świetne II miejsce.

