Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Kolejny sukces drużyny Aerobiku

10 marca miał miejsce kolejny Turniej Kwalifikacyjny, tym razem w Jarocinie. Dziewczęta z naszej drużyny zajęły I miejsce, zdobywając złoty medal. Gratulujemy całej ekipie aerobikowej i życzymy dalszych sukcesów!
Jednocześnie szczerze gratulujemy Zespołowi Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie, którego zespół zdobył świetne II miejsce.

aerobik 103

 

Podobne Artykuły

Wycieczka po Ostrzeszowie

Wycieczka po Ostrzeszowie II

Gratulacje dla ...

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.