Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Aerobik

Cieszymy się kolejnym sukcesem: II miejsce i srebrny medal na kolejnym turnieju kwalifikacyjnym, tym razem w Pierwszej Stolicy Polski- Gnieźnie.

Pozdrawiają: Magdalena Latoń, Dominkia Kępa, Dominika Dukiewicz, Marta Lizakowska, Gabriela Mrugalska, Olga Matyjak, Kacper Stempin, Julia Wesołowska, Paulina Szajdak, Nadia Stasiak, Nikola Stasiak oraz opiekun grupy Bogumiła Alcer.

Podobne Artykuły

Wycieczka po Ostrzeszowie

Wycieczka po Ostrzeszowie II

Gratulacje dla ...

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.