Jagoda Andrzejewska z klasy 4a reprezentowała naszą szkołę w finale XXV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego. Zorganizowano go 10. marca w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były słowa wielkiego polskiego polityka Wojciecha Korfantego: „Nie zdajemy sobie sprawy z naszej wielkości, lecz także z naszej odpowiedzialności”. Uczennica za swoje wspaniałe przemówienie została uhonorowana wyróżnieniem.
Gratulujemy Jagodzie oraz jej opiekunowi - panu Bartłomiejowi Matysowi
