Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Wyróżniony

Sukcesy recytatorów I LO!

 
Uczniowie naszej szkoły: Paulina Marczak (IIcg), Karol Morta (IIIa) i Faustyna Skrobańska (IIc) wzięli udział w półfinale konkursu recytatorskiego #Pan Tadeusz, który rozstrzygnięty został na podstawie nadesłanych przez uczniów nagrań recytacji wybranych fragmentów epopei Mickiewicza w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Inicjatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a organizatorem - Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, co gwarantuje jego wysoki poziom artystyczny. W półfinale wzięli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kaliskiego, ostrowskiego, jarocińskiego, kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego i pleszewskiego. Jurorzy: Pan Jerzy Szukalski i dr Maciej Michalski docenili umiejętności naszych szkolnych recytatorów i przyznali Karolowi Morcie - I miejsce, a Paulinie Marczak - III miejsce. Oboje zostali zakwalifikowani do finału konkursu, który odbędzie się w Lesznie. Uczniowie mają też możliwość nagrać swoje wykonania w profesjonalnym studio w ODN w Kaliszu. Uhonorowanych uczniów przygotowywała Pani Małgorzata Domagalska.
Gratulujemy sukcesu i życzymy naszym mistrzom słowa powodzenia w finale konkursu!

Podobne Artykuły

Maksymalnie maturalnie

Wyniki rekrutacji

Wybory uzupełniające do SU

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.