Ostatnie dni były dla naszej drużyny debat oksfordzkich bardzo pracowite. Pod koniec października mówcy wzięli udział w V Regionalnym Turnieju Debat Historycznych IPN zajmując III miejsce, a w ubiegłym tygodniu po raz kolejny uczestniczyli w sparingu debatanckim w ramach projektu Ad Vocem Instytutu Pileckiego, który wygrali mierząc się po raz drugi ze Szkołą sobotnio-niedzielną przy Związku Polaków na Ukrainie Oddział im A.Mickiewicza w Odessie.Gratulujemy!
