I miejsce naszej drużyny w I Turnieju Kwalifikacyjnym w Aerobiku Grupowym.
Grupa aerobikowa z naszej szkoły w składzie: Latoń Magdalena, Kępa Dominkia, Dukiewicz Dominika, Lizakowska Marta, Mrugalska Gabriela, Matyjak Olga, Stempin Kacper, Wesołowska Julia, Szajdak Paulina, Stasiak Nadia, Stasiak Nikola w piątkowej rywalizacji na zawodach w Kobylej Górze (pierwszy turniej kwalifikacyjny), walczyła o punkty uprawniające do udziału w Finale Wojewódzkim w Aerobiku Grupowym. Po udanym występie nasza drużyna zajęła I miejsce ex aequo z drużyną z ZS nr1 w Ostrzeszowie. Kibicujemy następnym zmaganiom i życzymy sukcesów.


