Oficjalne logo projektu

Pomimo ograniczeń związanych z pandemią, nasi uczniowie wspólnie ze swoimi portugalskimi przyjaciółmi ze szkoły Agrupamento de Escolas de Aveiro (z miejscowości Aveiro) oraz z włoskimi przyjaciółmi ze szkoły ISTITUTO ISTRUZIONE SUPERIORE "Giuseppe Colasanti" (z miejscowości Civita Castellana) regularnie pracują nad zadaniami projektowymi, które podnoszą ich kompetencje językowe i cyfrowe, a także wzmacniają poczucie europejskiej wspólnoty. Młodzież ostatnie tygodnie poświęciła projektowaniu oficjalnego logo projektu. Pomysłów było wiele, każde logo odzwierciedlało charakter naszej współpracy. Wybór jednego oficjalnego projektowego emblematu był trudny. Autorem zwycięskiego pomysłu okazał się Petiz Tavares z Portugalii. To jego logo, wybrane w głosowaniu, będzie naszą oficjalną wizytówką projektową!

FanPage projektu