Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Spotkanie z Jackiem Łapińskim

Wczoraj, 15 maja w naszej szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jackiem Łapińskim pt.: „Dlaczego warto czytać”.
Pan Jacek Łapiński to pisarz, prawnik, przedsiębiorca, pasjonat psychologii pozytywnej, papa (dumny ojciec syna), podróżnik po Polsce, pływak (i mors), piłkarz (rekreacyjnie kopiący piłkę), przyjazny i pogodny.
W spotkaniu wzięła udział klasa 3c (profil humanistyczny) wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Domagalską. Uczniowie podczas spotkania mogli utwierdzić się w przekonaniu, że warto czytać i rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Czytać szczególnie to, czym się interesujemy i co sprawia nam przyjemność. Autor w interesujący sposób, angażując młodzież, przedstawił zalety czytania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Zachęcał również do pracy nad własną osobowością. aby każdego dnia stawać się coraz lepszą wersją samego siebie, dbać o uczucia swoje i innych, rozwijać pasje i zainteresowania, a równocześnie dbać o zdrowie i kondycję fizyczną.
W drugiej części spotkania uczestniczyli nauczyciele bibliotekarze, należący do Sieci Współpracy Nauczycieli Bibliotekarzy Powiatu Ostrzeszowskiego. Panie miały okazję poznać praktyczne sposoby na marketing biblioteczny. Dzieliły się swoimi doświadczeniami zawodowymi i sprawdzonymi sposobami zachęcania do czytania czytelników z różnych grup wiekowych.
Były to dwa inspirujące i wesołe spotkania z autorem książek: „ Z uśmiechem Ci do twarzy”, „Dlaczego warto czytać?!”, „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym”!!!
Bardzo dziękujemy Panu Jackowi za czas spędzony z nami, za optymizm i pozytywną energię którą nas obdarzył. Do zobaczenia

Podobne Artykuły

Narodowe Czytanie 2022

Nasza szkoła się zmienia...

Kiermasz podręczników

Kiermasz podręczników

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums