Zadzwoń do Nas

627-320-710

NASZ E-MAIL-a 

lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Featured

„Poloneza czas zacząć!”

Słowami Podkomorzego zaprosiła dziś do tańca uczniów naszego liceum pani Bogumiła Alcer -nauczycielka wychowania fizycznego. Zatańczyli na ostrzeszowskim Rynku dla mieszkańców i gości z pięciu krajów, którzy przyjechali na podsumowanie kolejnego projektu Erasmus+ koordynowanego przez nauczycieli naszej szkoły.

W pierwszej parze zatańczył pan dyrektor Michał Błoch. Pomimo niesprzyjającej aury, naszym Absolwentom udało się rozgrzać serca widowni i stworzyć niepowtarzalny klimat tego cyklicznego już wydarzenia.

Podobne Artykuły

Narodowe Czytanie 2022

Nasza szkoła się zmienia...

Kiermasz podręczników

Kiermasz podręczników

Informacje

Strona w przebudowie.
Wkrótce wszystkie materiały zostanąprzeniesione na naszą nową stronę.
Do tego czasu część jest dostępna w poprzedniej witrynie.

W naszej Galerii

No Albums